Groninger Bezorgservice | Bezorgtijden Groninger Bezorgservice
Bezorgtijden, bezorgtijd, levertijd, levering, levertijden, aflevertijd, afleveren, hoe laat, time, tijd, wachten, hoelang, bezorging, bezorgen, bezorg, bezorgservice, gbs, groninger bezorgservice,
15376
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15376,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Bezorgtijden

Hoe laat staan we bij jou voor de deur?

 

Hoe vind ik mijn bezorgtijd?

  1. Klik hieronder op de de dag wanneer wij bij je langskomen.

  2. Zoek vervolgens je naam in de lijst.

  3. Achter je naam zie je het tijdstip waarop wij bij je voor de deur verwachten te staan. Let op, het tijdstip betreft een indicatie.

Maandag 22 Oktober

Dinsdag 16 Oktober

Woensdag 17 Oktober

de Jong 9.45-11.45                             HUISNUMMER 19
Dijkstra 10.00-12.00
Tesfamariam 10.30-12.30
Leenders 11.00-13.00
Altheer 11.30-13.30
Mirjam Lycklama 12.30-14.30
H. Aydemier 13.00-15.00
Erik Kan 9.00-11.00
Simons 9.15-11.15
Perencivic 9.30-11.30
Meijer 10.00-12.00
A Phaff 10.45-12.45
Huitinga 12.00-14.00
der Lagen 12.15-14.15
Adan 12.30-14.30
de Jong 13.00-15.00     HUISNUMMER 4
Hoekstra 13.30-15.30
Afewwwkki Akal 15.00-17.00
Yang 15.15-17.15
Gasse 15.30-17.30
Highfield Depositr 15.45-17.45
Lakhi 16.15-18.15
Talsma de Jong 16.45-18.45      HUISNUMMER 10
Nijdam 17.15-19.15
Fadili Ali 17.30-19.30

Donderdag 18 Oktober

Vrijdag 19 Oktober

Zaterdag 20 Oktober

agree-1728448_640

Leveringsvoorwaarden

  • Bezorgkosten kun je contant en gepast betalen bij aflevering aan de chauffeur.
  • Bezorgingen geschieden tot over de eerste drempel.
  • Bezorgingen op een etage (niet binnenshuis) geschieden tegen een extra vergoeding.
  • Binnenshuis leveren wij op de begane grond.
  • Op de dag van levering ben je bereikbaar op het opgegeven telefoonnummer.
  • Bij afwezigheid berekenen wij de gemaakte kosten aan je door.
  • Vanaf 20:00 uur kun je je bezorgtijd bekijken op de website, vermeld onder de dag van levering.
  • Je mag ons ook bellen op telefoonnummer 0598-760760.
  • Je zorgt zelf voor het uitpakken en afvoeren van verpakkingsmateriaal.
  • Privacy policy? Klik hier http://www.groningerbezorgservice.nl/privay-policy